Bertamirans Virtual
  • Plano-Fotos
  • Autobuses
  • Noticias
  • Tu Economia
  • Boletin Of.
  • Normativa
  • Trabajo
  • Enlaces

Ultimos Boletines

26/08/2026

Bop nº 162. Anuncio. Aprobación definitiva do suplemento de crédito 1/2026, da baixa dos créditos 1/2026 e do crédito extraordinario 1/2026 - P. 05614.

25/08/2026

Bop nº 161. Anuncio. Aprobación definitiva da Ordenanza municipal reguladora do estacionamento e pernoita de autocaravanas, vehículos tipo camper e caravanas no Concello de Ames. Expediente GD 20349/2025 - P. 05514.

24/08/2026

Bop nº 160. Edicto. Padróns fiscais da taxa pola prestación do Servizo de Axuda no Fogar, período xullo 2026 - P. 05512.

17/08/2026

Bop nº 155. Anuncio. Delegación da competencia para a celebración dun matrimonio civil.

17/08/2026

Bop nº 155. Anuncio. Delegación da competencia para a celebración dun matrimonio civil.
Sectores Empresas
negocio/aqua-peluqueros-bertamirans-santiago
negocio/m-maronas-bertamirans-santiago
negocio/peluqueria-de-caballeros-tino-bertamirans-santiago-milladoiro
negocio/barberia-amir-bertamirans-santiago
  • © https://bertamiransvirtual.com. Todos los derechos reservados.

  • Aviso Legal
  • Politica Privacidad
  • Contacto